
A BFGoodrich MUD Terrain T/A KM3 innovatív futófelület-összetevőkkel lett kialakítva. A CoreGard Max technológiával rendelkezik, amelynek köszönhetően az oldalfalak ellenállóbbak, megakadályozzák a repedéseket és a lyukakat, védelmet nyújtva a gumiabroncs sebezhető területei számára. A MUD Terrain T/A KM3 masszív blokkokkal rendelkezik, amelyek hihetetlen tapadást biztosítanak minden szögben. Recés vállának köszönhetően ez a gumiabroncs jobb tapadást biztosít a sárban és a lágy talajon.
Egy szobrászat, amely fokozott védelmet nyújt a váll területén, hogy ellensúlyozza az agressziókat és a szakadásokat. A gumiabroncs oldalán elhelyezkedő nagy méretű tüskék növelik a teljesítményt sáros vagy havas talajon.
Egy versenyeken bebizonyított technológia, amely a BFGoodrich® Baja T/A® KR3 gumiabroncs mintájára készült, és nagy hangsúlyt fektet a oldalfalak vágásokkal és defektekkel szembeni védelmének javítására. Egy sokkal vastagabb gumi hatékonyan javítja a védelmet az oldalfalak érzékeny területén.
Garantálja, hogy egy alul felfújt gumiabroncs hajlítható legyen, és így hatékonyan kezelje az akadályokat.
Minél masszívabbak a tüskék, annál intenzívebb tapadást garantálnak, függetlenül a támadási szögétől.
A termék értékeléséhez előzetesen rendelést kell leadnia. Tájékoztatjuk, hogy a webhelyen hagyott véleményeket ellenőrzési eljárás alá vetik. A vélemények csak időrendi sorrendben vannak rangsorolva.
Nagyon jó abroncs minden területen. Újra megvettem ugyanazokat. Nagyon jó ár-érték arány.
Minden rendben
Nagyon jó terep és hó abroncs Kicsit zajos a úton Figyelem az esőben. Csúszós Csak kis hiba azon a gumin, amelyik elkezd nyílni az oldalán
Jó masszív gumiabroncs,
Nagyon jók
Nagyon jó gumiabroncs
Nagyon jó abroncs, jó km teljesítmény, jó profil. Szívesen újra Üdvözlettel Burger
Tökéletes gumi a nehéz terepre és sárba.
Kiváló abroncs terepjáróhoz
Nagyon elégedett vagyok a BF Goodrich Mud TA/KM3-mal, minden nap használom őket a munkába járásra vagy hétvégén az outdoor tevékenységeim során sárban, kavicsban, nedves vagy száraz terepen. Már 78000 km-t vezettem ugyanezekkel a gumikkal, ezért újra megvettem őket. Ajánlom azoknak, akik bizonytalankodnak.