
A Pirelli Carrier All Season kisteherautók számára készült, és kiemelkedik a nedves talajon nagyon jó tapadásával és a magas vízszintes ellenállásával. A felhasználók 5/5 pontot adtak neki.
Csökkentett fékút a száraz talajon növelt manőverezhetőségnek köszönhetően.
Jobb élettartam és jelentős biztonsági és mobilitási javulás különböző időjárási körülmények között.
Szilícium-keverék és új futófelület-terv.
A termék értékeléséhez előzetesen rendelést kell leadnia. Tájékoztatjuk, hogy a webhelyen hagyott véleményeket ellenőrzési eljárás alá vetik. A vélemények csak időrendi sorrendben vannak rangsorolva.
Kiváló abroncs alacsony zajjal és jó minden körülmények között. Kevesebb mint 40 000 mérföldet tett meg Nissan NV400 elején, tehát elégedett vagyok vele!
A gumik nem voltak nekem, így nem tudtam őket kipróbálni. Azonban 2 hétig tartott, mire megkaptam őket, mert nem módosították át a telefonszámomat a futárnál, amit gondosan feljegyeztem a rendeléskor! Ezenkívül csak WhatsAppon keresztül lehet kommunikálni, nagyon nehézkesen kaptam meg a rendelésemet!! Nem fogok többé rendelni az Ön webhelyéről, túl rossz!!
Még nem tudok semmit sem mondani a gumikról, épp most lettek újonnan felszerelve.
Eddig nem tudok panaszkodni, a gumi azt tartja, amit ígér.
Gumik egy lakókocsihoz szerelve, 60000 km, nagyon jó termék
Nagyon jó abroncs, jó tapadása van száraz és nedves úton, jól tapad hóban, csendes abroncs (ha mind a 4 keréken van), autóval való vezetés érzetét nyújtja, kevésbé érzi az úthibákat, 3,1 kg nyomással kényelmes és puha abroncs, 3,5 kg nyomással stabilabb és keményebb. Használtam Bridgestone, Firestone, Goodyear és Hankook furgon abroncsokat is, de ezeknél maradok.
Kiváló abroncsok. Ez a második szettünk. Az első szettel 60 000 km-t autóztunk, és még mindig 3 mm profil maradt.
Kiváló abroncs, kényelmes és nagyon jó tapadás száraz és nedves úton. 25%-kal tovább tart, mint a Continental, Hankook vagy a Goodyear ugyanazon a járművön!! Az egyetlen hátránya, hogy nehéz kiegyensúlyozni, mert gyakran deformációk vannak a felszereléskor.
100% elégedett vagyok ezekkel a Pirelli abroncsokkal. És mennyire katasztrófálisan rosszak voltak a Goodyear cargo marathon, amik rajtuk voltak. Nehéz elképzelni, milyen különbség.
Nagyon jó gumik, még a legnehezebb körülmények között is. Nagyon ajánlott.